‏برگزاری کارگاه آموزشی اصول و فنون مذاکره

کارگاه آموزشی یک‌روزه «اصول و فنون مذاکره» ویژه کلیه علاقه‌مندان برگزار شد.
این کارگاه آموزشی با همکاری و مشارکت شرکت همایشگران امروز کاسپین روز دوشنبه 17 آذرماه به مدت یک روز در مرکز رشد واحدهای فناوری طبرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز رشد؛ دکتر علیرضا جعفری صیادی، مدرس دوره در خصوص مذاکره و انواع آن، علل لزوم یادگیری و مهارت در علم، فن و هنر مذاکره، روش‌های مختلف مذاکره، عناصر اصلی روی میز مذاکره و تاکتیک‌های مذاکره مطالبی را بیان داشت.
وی در بخشی از سخنانش به مبحث تعریف مذاکره و انواع آن پرداخت و موضوعات اصلی در روش‌های مختلف مذاکره، مذاکرات به روش سنتی: مذاکرات مبتنی بر موضع‌گیری، مذاکره نرم و ملایم، مذاکره سخت و تهاجمی و مذاکرات به روش علمی پیشرفته، ارکان مذاکره علمی، جهت‌گیری مذاکرات را برای حاضرین توضیح داد.
دکتر جعفری صیادی همچنین با اشاره به اهمیت اصول و فنون مذاکره، توضیحات مبسوطی در خصوص عناصر اصلی روی میز مذاکره، نیازها و خواسته‌ها، مواضع، تدابیر ارضاکننده نیازها و خواسته‌ها، تدابیر متوقف کننده نیازها و خواسته‌ها عنوان کرد.
شایان‌ذکر است در پایان این جلسه آموزشی، کارگاه عملی اصول و فنون مذاکره باهدف توانمندسازی افراد در به‌کارگیری استراتژی‌های نفوذ و اثرگذاری بر مخاطب، به‌منظور کسب نتیجه پیش‌بینی‌شده در مذاکره و همچنین آموزش مهارت‌های فنی با حضور حاضرین در جلسه برگزار شد.