شرکت دانش بنیان الکترونیک پیشرفته هرمان

عنوان محصول: ساخت سیستم تحقیقاتی کاتالیستی فرآیندی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی(کاتاتست)

 شرکت دانش‌بنیان هرمان با محوریت تخصصی در طراحی، ساخت و فروش تجهیزات مربوط به انواع MFC و Readout می‌باشد. IRMFC برای اولین بار در‌ایران موفق به طراحی و ساخت انواع مختلف Read-Out با دقت بسیار بالا برای برندهای معتبر MFC نظیر UNIT ( Unit Celerity ) و BROOKS ( BROOKS INSTRUMENTS ) گشته و امیدوار است بتواند پاسخگوی نیاز مراکز پژوهشی و صنعتی فعال در صنایع شیمیایی و نیمه‌هادی که نیاز به استفاده از چنین تجهیزاتی دارند، باشد.

دقت و ظرافت در طراحی، کیفیت بالای تولیدات و طراحی پیشرفته مطابق با علوم مهندسی روز دنیا در کنار قیمت مناسب از جمله افتخارات IRMFC ( Iran Mass Flow Controller ) می‌باشد. بهره گیری از مهندسین مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، ارایه مشاوره‌های علمی مهندسی در طراحی سیستم‌ها و ست آپ‌های مورد نیاز مشتریان، حضور مداوم در حین انجام پروژه‌ها با مشتریان و ارایه خدمات مهندسی پس از فروش گسترده،‌ای ن شرکت را جزء معدود شرکتهای با محوریت تواما تجارتی و علمی در‌ای ران تبدیل کرده است.

آرمان الکترونیک پیشرفته هرمان بر آن است که بتواند پشتوانه پایدار پژوهش‌های پایه‌ای  و علمی برای پیشرفت کشورمان باشد. شرکت هرمان اولین و تنها شرکت با قابلیت ارایه خدمات مهندسی کامل از قبیل سرویس‌های دوره‌ای انواع MFC ( Mass Flow Controller ) و تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری انواع MFC و خدمات دوره‌ای کالیبراسیون برای انواع MFC و Readout برندهای UNIT CELERITY, BROOKS INSTRUMENTS و BRONKHORST High-Tech در منطقه خاور میانه و کشورهای جنوبی اتحاد جماهیر شوروی سابق می‌باشد.

الکترونیک پیشرفته هرمان  مفتخر است که در کنار تولید انواع تجهیزات کنترل جریان سیالات Mass Flow Controller Instruments تحت فشار یا خلا، اقدام به تامین مستقل محصولات جانبی مرتبط با کنترل جریان فشار یا خلا از شرکت‌های معتبر آمریکایی زیر مجموعه شرکت CIRCOR با کمترین سطح قیمت می‌نماید.‌ای ن محصولات شامل انواع پرشر رگولاتور، بک پرشر رگولاتور، پرشر رگولاتور ‌اینلاین و پرشر رگولاتور سرکپسولی از شرکت GO آمریکا و همچنین انواع ولوها و شیرها، مخازن تحت فشار، چک ولوها و … از شرکت HOKE آمریکا می‌باشد. (Pressure Regulators, Back Pressure Regulators, Valve, Check Valve ).

گروه هرمان متشکل از دو شرکت الکترونیک پیشرفته هرمان و هرمان شیمی پیشرو خزر مستقر در مرکز رشد واحد‌های فناور طبرستان دانشگاه ساری و به عنوان موفق‌ترین، معتبرترین، متخصص‌ترین و مورد اطمینان واقع شده‌ترین مجموعه داخلی در طراحی و تامین سیستم‌های کنترل فلوی سیالات Mass Flow Controller برای مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی و صنعتی با بیش از ۱۰ سال سابقه مرتبط در حوزه کنترل فلو Flow Controller مفتخر است که توانسته با بهره‌گیری از دانش فنی فارغ‌التحصیلان بهترین دانشگاه‌های سطح کشور، مجموعه‌ای را در کشور پدید آورد که توانسته باشد طی یک چرخه کامل نیاز مشتریان در حوزه کنترل فلو Flow Controller را برطرف نماید.‌ این چرخه شامل بررسی نیاز مشتریان بصورت مشاوره‌ای و درگیر شدن متخصصین ‌این شرکت به همراه مشتری برای پیدا کردن راه حل مناسب برای رفع نیاز مشتری با در نظر گرفتن مسایل مالی و مهندسی موضوع مورد طرح در قدم اول می‌باشد.

افتخار گروه IRMFC ( Iran Mass Flow Controller ) بر آن است که بصورت همه جانبه و از جنبه‌های مهندسی شیمی، ابزار دقیق، الکترونیک و برنامه نویسی موضوع مطرح شده را مورد بررسی قرار می‌دهد و بهترین و متخصص‌ترین مهندسین را برای حل مشکل با مشتری همراه می‌کند.

بر خلاف شرکت‌های دیگر که تنها در حوزه فروش فعال  هستند، در الکترونیک پیشرفته هرمان شما با افرادی آشنا خواهید  شد که سرآمدان کشور در حوزه کنترل فلوی سیالات Mass Flow Controller هستند. پس از انتخاب قطعات مورد نیاز، واحد بازرگانی بین المللی گروه گروه هرمان بصورت انحصاری اقدام به خرید و واردات تجهیزات مورد نیاز شما می‌نماید. باعث افتخار الکترونیک پیشرفته هرمان است که تمامی چرخه خرید و واردات را به صورت کامل و بدون نیاز به شرکت‌های ثالث به انجام می‌رساند تا بتواند همواره کمترین هزینه را به مشتری ارایه کند. شما مشتریان گرامی همواره می‌توانید از طریق واحد بازرگانی بین المللی گروه هرمان  نسبت به خریداری انواع تجهیزات مرتبط با کنترل فلو Flow Controller مانند انواع شیرهای صنعتی و تحقیقاتی، انواع کنترل ولو، انواع رگلاتورهای فشار ، انواع کنترل کننده‌های فلوی جرمی برای مایعات و گازها، انواع پمپ‌های آزمایشگاهی و … از شرکت‌های معتبر بین المللی مانند HOKE, GO Regulator, PARKER, TESCOM, Unit, BROOKS, BRONKHORST, EMERSON, BADGER METER, ELDEX, MKS, UNIT CELERITY, BROOKS INSTRUMENTS, CIRCOR اقدام نمایید. شایان ذکر است که واحد بازرگانی بین المللی گروه IRMFC  امکان تهیه هر نوع قطعه و تجهیز آزمایشگاهی و صنعتی را دارا بوده و محدودیتی در حوزه واردات ندارد.

ساخت یک سیستم تحقیقاتی برای کاربردهای نفت، گاز و پتروشیمی نیاز به گردآوری آیتم های متعددی دارد که بخشی از آنها نرم افزاری و بخشی دیگر سخت افزاری هستند، کلیه نرم افزارهای مورد نیاز برای چنین سیستم هایی کاملا بصورت داخلی توسط گروه دانش بنیان هرمان و طبق نیاز هر کاربر ساخته می شوند. در بخش سخت افزار کلیه راکتورها، مخازن، سپریتورها، میکسرها، پری هیترها، بدنه ستاپ، بخش برقی و شبکه سازی ستاپ با رعایت استانداردهای کامل طبق نیاز هر کاربر طراحی و بصورت درون شرکتی (و نه ارجاع به شرکتهای همکار) ساخته می شود. با توجه به اینکه در ساخت چنین ستاپهای پیچیده ای ادوات کنترل فلو مانند انواع شیرآلات، انواع MFC ها، انواع پرشر کنترلرها، انواع پمپ ها و انواع اتصالات از شرکتهای آمریکایی و اروپایی مانند Hoke ، Swagelok ، Tescom ، Go Regulator ،  Brooks Instrument ، Bronkhorst High-Tech ، Unit ، Celerity ، MKS ، Fujikin ، Eldex ، KNF ، Knauer ، Badger Research ، Eurotherm ، ABB و … استفاده می شود و نظر به تحریم های صورت گرفته هیچ کدام از تامین کنندگان داخلی قادر به ارایه خدمات پس از فروش و مشاوره در انتخاب قطعه صحیح برای مشتری نبوده و با قیمت های گزاف تنها به دنبال کسب منفعت اقصادی هستند، گروه دانش بنیان هرمان با فراهم آوردن یک هاب برون مرزی اولا بصورت کاملا مستقل و بدون واسطه و با کمترین قیمت قطعات مورد نیاز ازشرکتهای مذکور را برای مشتریان خود تامین کرده و دوما با ایجاد یک مرکز خدمات پس از فروش، گارانتی و تعمیر در داخل ایران و کسب دانش فنی و مهندسی هر یک از قطعات ساخت شرکتهای مذکور نسبت به ارایه سرویس سریع، معتبر و مطمین به مشتریان خود مبادرت ورزیده است تا حداکثر بهره وری اقتصادی را برای مشتریان خود تضمین نماید.